Götz panenka 50 cm Hannah žokejka 17 dílů

Special Price 2 550,00 Kč Regular Price 2 999,00 Kč
Skladem
SKU
2459008
Recyklační poplatek:

Dotaz na produkt

Popis Vysoce kvalitní česatelná panenka Götz. Na výrobu panenek Götz se používají pouze kvalitní, přirozeně vypadající vlasy. Dětské vlásky se snadno umývají, češou a upravují. Hannah je součástí řady panenek Götz Puppenmanufaktur, které jsou sériově číslovány a vyráběny v omezeném množství podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře vytvořili známí návrháři panenek. Jako znak extrémně vysoké kvality jsou všechny limitované panenky Götz vybaveny certifikátem a páskem na zápěstí s pečetí Götz.

 

Panenka Hannah žokejka je nyní v novém outfitu pro rok 2024. Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem. Vhodné pro děti od 3 let. Panenky se  doporučují pro děti od 5 let.

Popis Vysoce kvalitní česatelná panenka Götz. Na výrobu panenek Götz se používají pouze kvalitní, přirozeně vypadající vlasy. Dětské vlásky se snadno umývají, česají a upravují. Hannah je součástí řady panenek Götz Puppenmanufaktur, které jsou sériově číslovány a vyráběny v omezeném množství podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře vytvořili známí návrháři panenek. Jako znak extrémně vysoké kvality jsou všechny limitované panenky Götz vybaveny certifikátem a páskem na zápěstí s pečetí Götz.

 

Panenka Hannah jezdkyně je nyní v novém outfitu pro rok 2024. Celkem má 5 pohyblivých částí - krk, ramena, kyčle. Vlasy jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno umýt a česat. Materiál vinyl. Hannah je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem.

Napište svou recenzi
Recenze mohou psát pouze registrovaní zákazníci. Přihláste se nebo registrujte prosím
© 1990 - 2022