V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Sylvanian Famiies Set - venkovská koupelna

Set - venkovská koupelna
Popis produktu
Venkovská koupelna nabízí bohaté příslušenství včetně toaletních papírů se závěsným držákem, koše na prádlo, kartáčku na zuby s hrníčkem, kartáče na čištění toalety, mýdel, kartáče na záda.

POZNÁMKA: Balení neobsahuje žádné figurky.

Hrajte si, sbírejte a vše kombinujte!

Roztomilé postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985. Figurky potažené jemným semišem si okamžitě staly hitem a rychle si našly příznivce po celém světě bez ohledu na věk.

Hlavními pilíři celého konceptu jsou příroda, rodina a láska .

Zvířátka Sylvanian Families seskupené do rodinek spolu s herním vybavením v dětech rozvíjí představivost a sociální dovednosti, umocňuje důležitost rodiny. Každá postava má milý, jedinečný výraz a ideální velikost.

Postavte si celou vesničku Sylvanian Families!

Ve světě Sylvanian Families existuje velké množství příbytků, obchůdků, nábytku a doplňků, které jsou propracovány do nejmenších detailů. Stavby a příslušenství se dají vzájemně propojovat

Běžná cena: 420,00 Kč

Akční cena 370,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Sylvanian Famiies Set - venkovská koupelna

Detaily

Set - venkovská koupelna s toaletou toaleta a koupelna Popis produktu Venkovská koupelna nabízí bohaté příslušenství včetně toaletních papírů se závěsným držákem, koše na prádlo, kartáčku na zuby s hrníčkem, kartáče na čištění toalety, mýdel, kartáče na záda. POZNÁMKA: Balení neobsahuje žádné figurky. Hrajte si, sbírejte a vše kombinujte! Roztomilé postavičky Sylvanian Families byly vytvořeny v Japonsku v roce 1985. Figurky potažené jemným semišem si okamžitě staly hitem a rychle si našly příznivce po celém světě bez ohledu na věk. Hlavními pilíři celého konceptu jsou příroda, rodina a láska . Zvířátka Sylvanian Families seskupené do rodinek spolu s herním vybavením v dětech rozvíjí představivost a sociální dovednosti, umocňuje důležitost rodiny. Každá postava má milý, jedinečný výraz a ideální velikost. Postavte si celou vesničku Sylvanian Families! Ve světě Sylvanian Families existuje velké množství příbytků, obchůdků, nábytku a doplňků, které jsou propracovány do nejmenších detailů. Stavby a příslušenství se dají vzájemně propojovat

Další informace

Kód 5286

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613