V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

SCHLEICH 42370 - Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem

Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem
Popis produktu Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem
Veterinář jede rychle tam, kde ho potřebují: hanoverské hříbě bylo zraněno! Zkoumá zvíře mobilním rentgenem, který mu pomůže zjistit, zda má kůň zlomené nějaké kosti. Raději mu rychle dává injekci s léky ze svého lékařského kufříku a pak zaznamenává diagnózu na svém laptopu.
Střechu a boční stěny auta lze sklopit. Okna a dveře jsou otevírací.
V autě je rampa pro naložení zraněného koně.Veterinář má pohyblivé ruce a nohy, může sedět nebo stát a je schopný uchopit různé příslušenství.
Sada obsahuje: auto, veterinář, hříbě, lékařský kufřík, stetoskop, stříkačka,medicína v láhvi, notebook, rentgen, bandáž, ohlávka, jablko, stůl, židle, samolepky, recepty, montážní návod
Věková kategorie: 3+
Velikost balení: 29 x 23 x 16,5 cm

Běžná cena: 1 290,00 Kč

Akční cena 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

 SCHLEICH 42370 - Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem

Detaily

Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem Popis produktu Mobilní veterinářská klinika s klisnou a ošetřovatelem Veterinář jede rychle tam, kde ho potřebují: hanoverské hříbě bylo zraněno! Zkoumá zvíře mobilním rentgenem, který mu pomůže zjistit, zda má kůň zlomené nějaké kosti. Raději mu rychle dává injekci s léky ze svého lékařského kufříku a pak zaznamenává diagnózu na svém laptopu. Střechu a boční stěny auta lze sklopit. Okna a dveře jsou otevírací. V autě je rampa pro naložení zraněného koně.Veterinář má pohyblivé ruce a nohy, může sedět nebo stát a je schopný uchopit různé příslušenství. Sada obsahuje: auto, veterinář, hříbě, lékařský kufřík, stetoskop, stříkačka,medicína v láhvi, notebook, rentgen, bandáž, ohlávka, jablko, stůl, židle, samolepky, recepty, montážní návod Věková kategorie: 3+ Velikost balení: 29 x 23 x 16,5 cm

Další informace

Kód 42370

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613