V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Rock art malování na kameny v krabici

Rock art malování na kameny v krabici
ROCK-ART - zábavné zdobení kamenů, které zabaví najen děti, ale i dospělé. Pokud kamínky z balení dojdou v přírodě jich na vás čeká dost. Vynikající hračka pro rozvoj manuální zručnosti. Vše potřebné k výrobě najdete uvnitř balení. Balení obsahuje: 3 kameny, glitrové lepidlo, 4 barvy v uzavíratelných kelímkách, propisové samolepky /přenáší se protlačením na vybrané místo/, špachtle pro přenos samolepek, štětec, 3 páry pohyblivých očí, návod k použití. Rozměry balení 13 x 19 x 4 cm. Doporučeno pro děti od 4 let.

Běžná cena: 285,00 Kč

Akční cena 210,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Rock art malování na kameny v krabici

Detaily

Rock art malování na kameny v krabici ROCK-ART - zábavné zdobení kamenů, které zabaví najen děti, ale i dospělé. Pokud kamínky z balení dojdou v přírodě jich na vás čeká dost. Vynikající hračka pro rozvoj manuální zručnosti. Vše potřebné k výrobě najdete uvnitř balení. Balení obsahuje: 3 kameny, glitrové lepidlo, 4 barvy v uzavíratelných kelímkách, propisové samolepky /přenáší se protlačením na vybrané místo/, špachtle pro přenos samolepek, štětec, 3 páry pohyblivých očí, návod k použití. Rozměry balení 13 x 19 x 4 cm. Doporučeno pro děti od 4 let.

Další informace

Kód 88800629

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613