V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Götz panenka Hannah Baletka 50 cm + 14 kusů doplňků AKCE!

Götz panenka Hannah Baletka 50 cm + 14 kusů doplňků
Stojící panenka s dlouhými blond vlasy, modrýma očima


HANNAH má na sobě svůj baletní outfit, který se skládá ze zavinovacího trika, trikotu, punčoch, návleků a samozřejmě baletních bot. Ve vlasech má oblíbenou gumičku s velkou květinu. Pro relaxaci po baletním výkonu má set letního oblečení.Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená.

Hannah je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl.

Je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem a pečetí

Není vhodné pro děti do 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let.
268098

Běžná cena: 2 750,00 Kč

Akční cena 1 980,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

    Götz panenka Hannah Baletka 50 cm + 14 kusů doplňků AKCE!

Detaily

Stojící panenka s dlouhými blond vlasy, modrýma očima Panenka Hannah Baletka je velká cca.50 cm. Materiál: vinyl, kvalitní vlasy po celé hlavě, které lze kartáčovat. Vlasy jsou všité do panenčiny hlavy a jsou velmi odolné. Set obsahuje: 14 kusů doplňků. Rozměry výrobku: 50 cm Věk: 3+ Překrásná modrooká baletka Hannah o velikosti 50cm HANNAH má na sobě svůj baletní outfit, který se skládá ze zavinovacího trika, trikotu, punčoch, návleků a samozřejmě baletních bot. Ve vlasech má oblíbenou gumičku s velkou květinu. Pro relaxaci po baletním výkonu má set letního oblečení. Vlasy jsou vyrobeny z kvalitního materiálu pro přirozený vzhled panenky, jsou všité do hlavy panenky a jsou velmi odolné. Děti je mohou snadno mýt, česat a vytvářet tak různé účesy. Kreativita vašich dětí bude neomezená. Hannah je součástí rodiny Götz ručně vytvářených panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá tato 50 cm vysoká vinylová panenka HANNAH od německé firmy GÖTZ Puppenmanufaktur Int. GmbH. Materiál vinyl. Není vhodné pro děti do 3 let. Doporučujeme tuto panenku pro děti od 5 let. Barva očí: modrá Číslo: 1359067 Vysoce kvalitní 14-dílná sada. Hmotnost: ~ 820 g Vhodné od 3 let doporučujeme panenku ve věku od 5 let Panenka Gotz Hannah 50 cm Baletka + doplňky NOVINKA Již v roce 1950 založili Marianne a Franz Götz v německém Rödentalu dnes vyhlášenou továrnu na panenky. V roce 1957 pak přišli na trh jako první s panenkou s otočnými díly, které se používají dodnes. Od této doby se výroba rošířila i do USA a po revoluci také do Čech. Panenky díky své kvalitě dosáhly mezinárodního úspěchu a získaly mnoho ocenění. Je součástí rodiny Götz panenek, které jsou očíslovány a vyráběny jako limitované edice podle nejvyšších standardů kvality. Jejich tváře byly navrženy designéry. Každá panenka je opatřena certifikátem a pečetí

Další informace

Kód 1359067

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613