V košíku nejsou žádné položky.

Vítejte na kohoutcentrum.cz

Kůň jezdící na kolečkách se zvukem

PonyCycle ® Tmavě hnědá s brzdou a zvukem - malá
S tímto realistickým autíčkem PonyCycle ® Ride On můžete vyrazit na závody!
Děti jednoduše pohybují nohama nahoru a dolů na Pedal en a jezdí na tomto jedinečném poníkovi.

K pohybu nejsou potřeba žádné baterie ani elektřina: stačí se zvednout a spustit v sedle, aby se nohy a hlava poníka posunuly dopředu, čímž vznikne cvalový pohyb, který pohání PonyCycle ® vpřed.
Pomocí rukojetí na obou stranách hlavy navádějte poníka správným směrem.

PonyCycle ® je nový zábavný způsob, jak zlepšit rovnováhu a koordinaci a přimět děti k aktivitě. Dřevěné rukojeti poskytují jezdci větší stabilitu a bezpečí a dodávají r evolution ären koním tradiční charakter. PonyCycle ® Ride On je vybaven sedadlem a postrojem ze syntetické kůže. Vysoce kvalitní plyšové látky s detailními vzory dodávají tomuto sedáku měkký a pohodlný povrch. Hříva a ocas se dají kartáčovat, takže si děti mohou poníka při hře s fantazií upravovat.

Díky 4 snadno klouzajícím kolečkům je PonyCycle ® Ride On vhodný pro vnitřní i venkovní použití na rovném povrchu. S PonyCycle ® máte náskok před běžnými houpacími koňmi!

Tento model má ještě jednu speciální funkci!
K bezpečnému zastavení slouží ruční brzda. Navíc je nyní zážitek z jízdy na koni ještě realističtější, protože po stisknutí tlačítka se ozve zvuk cválajícího a ržájícího koně!

Podrobnosti o produktu:
Rozměry (délka x šířka x výška): 66 x 39 x 79 cm
Výška sedadla: 49 cm
Simuluje jízdu na skutečném poníkovi
Pro vnitřní i venkovní použití
Včetně ruční brzdy pro bezpečné zastavení
Včetně zvuku po stisknutí tlačítka
Lepší pneumatiky s větší styčnou plochou a bez brzdného kroužku pro snadnější řízení.
Potřebné baterie: 3 x LR44
Pokyny pro péči: povrch lze otřít
Nosnost: 25 kg
Věk: od 3 let

Běžná cena: 7 999,00 Kč

Akční cena 6 999,00 Kč

Dostupnost: Na skladě

Kůň jezdící na kolečkách se zvukem

Detaily

PonyCycle ® Tmavě hnědá s brzdou a zvukem - malá S tímto realistickým autíčkem PonyCycle ® Ride On můžete vyrazit na závody! Děti jednoduše pohybují nohama nahoru a dolů na Pedal en a jezdí na tomto jedinečném poníkovi. K pohybu nejsou potřeba žádné baterie ani elektřina: stačí se zvednout a spustit v sedle, aby se nohy a hlava poníka posunuly dopředu, čímž vznikne cvalový pohyb, který pohání PonyCycle ® vpřed. Pomocí rukojetí na obou stranách hlavy navádějte poníka správným směrem. PonyCycle ® je nový zábavný způsob, jak zlepšit rovnováhu a koordinaci a přimět děti k aktivitě. Dřevěné rukojeti poskytují jezdci větší stabilitu a bezpečí a dodávají r evolution ären koním tradiční charakter. PonyCycle ® Ride On je vybaven sedadlem a postrojem ze syntetické kůže. Vysoce kvalitní plyšové látky s detailními vzory dodávají tomuto sedáku měkký a pohodlný povrch. Hříva a ocas se dají kartáčovat, takže si děti mohou poníka při hře s fantazií upravovat. Díky 4 snadno klouzajícím kolečkům je PonyCycle ® Ride On vhodný pro vnitřní i venkovní použití na rovném povrchu. S PonyCycle ® máte náskok před běžnými houpacími koňmi! Tento model má ještě jednu speciální funkci! K bezpečnému zastavení slouží ruční brzda. Navíc je nyní zážitek z jízdy na koni ještě realističtější, protože po stisknutí tlačítka se ozve zvuk cválajícího a ržájícího koně! Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 66 x 39 x 79 cm Výška sedadla: 49 cm Simuluje jízdu na skutečném poníkovi Pro vnitřní i venkovní použití Včetně ruční brzdy pro bezpečné zastavení Včetně zvuku po stisknutí tlačítka Lepší pneumatiky s větší styčnou plochou a bez brzdného kroužku pro snadnější řízení. Potřebné baterie: 3 x LR44 Pokyny pro péči: povrch lze otřít Nosnost: 25 kg Věk: od 3 let

Další informace

Kód 876421

Zákaznické recenze

The product currently no product reviews, be the first!

Jak hodnotíte tento produkt?

Napište vlastní recenzi

Máte dotaz nebo jen potřebujete poradit?

Chcete se na něco zeptat a nechcete psát email, nebo telefonovat? Napište svůj dotaz do tohoto formuláře. Obratem Vám odpovíme na uvedený kontakt.
 

Telefonické objednávky: (po - pá: 9:00 - 18:00): tel: 605 919 340603 970 613